ינואר
7
בואו להתנסות במדיטציה בסגנון סהג'ה יוגה

מדיטציה בסגנון סהג'ה יוגה במכללת קונספט
אוקטובר
11
סהג'ה יוגה בטיילת בתל-אביב

סהג'ה יוגה בטיילת בתל-אביב בשבת יצאנו לעוד ערב קסום בטיילת ת”א. חוץ ממדיטציה עשינו גם הליכה על חבל, מי שהכי נהנה זה כמובן הילדים...

מאי
16
פסטיבל "מוזה" בזכרון יעקב

פסטיבל "מוזה" בזכרון יעקב החודש השתתפנו בפסטיבל “מוזה” ה-13. הפסטיבל נערך בעיר זכרון יעקב על נופיה המרהיבים. נהנינו לחוות יחד עם באי הפסטיבל את חווית המדיטציה והשקט הפנימי, ובסוף היום חזרנו מלאי אנרגיות חיוביות הביתה. תודה לכל משתתפי הפסטיבל והחברים אשר תרמו בנוכחותם לחוויה. עד ה-“מוזה” הבאה...!

אוקטובר
18
סהג'ה יוגה סמינר במצפה רמון

סהג'ה יוגה סמינר במצפה רמון לקראת סוף חודש אוקטובר נערך סמינר סהג'ה יוגה במצפה רמון. הסימנר היה מיועד הן למתחילים והן למתקדמים, ובמהלכו נערכו כמה מדיטציות, טיולים רגליים בסביבה המדברית, מוזיקה ואוכל טעים מכל רחבי הארץ. הסמינר הוכתר כהצלחה, והוחלט לערוך סמינר דומה בתקופה הקרובה

יוני
1
אשדוד - מדיטציה על חוף הים

אשדוד - מדיטציה על חוף היםאת חודש יוני החלטנו לפתוח עם עוד דוכן של סהג'ה יוגה, אך הפעם באשדוד. הדוכן היה חלק מיריד לאורך חופה של אשדוד, ובו השתתפו מלבדנו דוכנים רבים. נהנינו מאוד לתת לאנשים חווית מדיטציה על חוף הים, ואפילו יצאנו שזופים!

מאי
18
סהג'ה יוגה במרינה בהרצליה

סהג'ה יוגה במרינה בהרצליה ב-18 במאי, פתחנו דוכן להתנסות בסהג'ה מדיטציה במרינה בהרצליה. הדוכן פעל משעות הבוקר המוקדמות וזכה לביקורים של אנשים רבים אשר רצו להתנסות במדיטציה קצרה ומרעננת. רבים מהמבקרים דיווחו על תחושת קלילות לאחר התרגיל הקצר וכן רבים הצליחו להרגיש את האנרגיה הרוחנית על כפות הידיים שלהם, גם צוות המתרגלים נהנה מאוד.

נובמבר
4
פתיחת סדנת "מדיטציה ספונטנית" ברחוב שינקין בתל אביב

פתיחת סדנת "פתיחת סדנת "מדיטציה ספונטנית" ברחוב שינקין בתל אביב ביום ראשון, ה-4 לנובמבר, תפתח בתל אביב סדנת "מדיטציה ספונטנית". התוכניות תתקיימנה בימי ראשון בשעה 19:00 במרכז הקהילתי ״בית תמי״ ברח' מרכז בעלי מלאכה 16 (כניסה מרח' שינקין). כולם מוזמנים.
לפרטים: 054-6610892

אוקטובר
31
מדיטציה ספונטנית. הרצאה ותרגול בבית ציוני אמריקה

מדיטציה ספונטנית. הרצאה ותרגול בבית ציוני אמריקהב-31 באוקטובר,נערכה תכנית "מדיטציה ספונטנית" בבית ציוני אמריקה בתל אביב. התוכנית כללה הרצאה וחלק מעשי. בין הנוכחים הופתענו לגלות כמה אנשים המכירים מגוון של סוגי מדיטציה שונים. נשאלנו הרבה שאלות, והנוכחים גילו עניין רב בשיטה החדשה. לאחר שאלות ותשובות כרגיל נערכה מדיטציה וכולם הרגישו את השפעתה.

יולי
4
תוכנית במתנ"ס רובע ד', אשדוד

תוכנית במתנ"ס רובע ד, אשדוד ב-4 ליולי נערך יום פתוח במתנ"ס רובע ד', אשדוד. מתנדבי העמותה העבירו תוכנית של
"הגשמה עצמית". התוכנית כללה חלק תאורתי, הכרת מושגים וחלק מעשי על ידי פרקטיקה לימודית בנושא סהג’ה מדיטציה. אנשים שהגיעו לתוכנית ציינו שהרגישו העלאה במצב הרוח והרגשה נינוחה יותר. תוכניות המשך נערכות בימי א' במתנ''ס רובע ד', רח' השייטים 16.
טל. לפרטים: 054-5370386, 050-2265190.

יוני
11
"אירוע פתיחת הקיץ – מועדון הוד הכרמל חיפה"

"אירוע פתיחת הקיץ – מועדון הוד הכרמל חיפה"ב-11 ליוני הערך יום פתוח במועדון הוד-הכרמל שבשכונת דניה, חיפה. מתנדבי העמותה תרמו מזמנם והעבירו תכנית בנושא " דע את עצמך דרך סהג’ה-יוגה מדיטציה". התוכנית כללה חלק תיאורטי והכרת מושגים מלווה בחלק מעשי. בתום ההתנסות, אנשים אשר הגיעו עייפים דיווחו על איך שהעייפות התחלפה במצב של רעננות ושלווה עמוקה.

יוני
6
אשדוד - מדיטציה בטיילת

מדיטציה בטיילת"בשבת ה-6 ליוני נערכה בטיילת חוף הקשתות-אשדוד סדנת מדיטציה להנאת באי הטיילת. הסככה המוצלת והכיסאות היו מזמינים בחום הקיצי, והאנשים התיישבו וחוו שקט פנימי, רוגע, ומודעות ללא מחשבות. הקהל היה מגוון - מילדים ועד אנשים בגיל הזהב, אך כולם נהנו מהחוויה המרגיעה. חלק גדול מהאנשים שחוו מדיטציה התעניינו בשיטה, והביאו רצון להשתתף בסדנה, שתיפתח בעיר אשדוד בתחילת יולי. שמחנו לבלות בוקר שבת יפה שכזה בחברת תושבי העיר אשדוד!

יוני
1
"חולון הולכת על בריאות"

"חולון הולכת על בריאות"ב-1 ליוני מאות צועדות השתתפו בצעדת הנשים “חולון הולכת על בריאות” אשר נערכה בפארק פרס חולון. כמו כן, במקום האירוע נערך פסטיבל "בריאות וטבע". מתנדבי עמותת סהג’ה יוגה לקחו חלק באירועים והעניקו למשתתפים את האפשרות ליהנות ממדיטציה מרגיעה לאחר ההליכה. כתוצאה, רבים מהאנשים התעניינו בשיטה ואף פנו בבקשה לפתוח קבוצה בעיר.

מאי
11
פסטיבל "מוזה" בירושלים

פסטיבל "מוזה" בירושלים ב-11 למאי נציגים מסהג'ה יוגה השתתפו בפסטיבל "מוזה" אשר נערך במתנ"ס ציפורי, למרגלות הר הרצל ליד עין-כרם. בין 60 ל-70 איש פקדו את הדוכן של סהג'ה יוגה. לחלק מהבאים הייתה היכרות מוקדמת עם סהג'ה יוגה והם ניצלו את ההזדמנות להעמיק היכרות זו. כמו כן חלק נהנו מחווית ההתעוררת של האנרגיה הפנימית בדשה הסמוך לדוכן.

ינואר
24
יום בריאות לעבודי עיריית חולון

יום בריאות לעבודי עיריית חולון" ב- 24 בינואר התקיים יום בריאות לעבודי עיריית חולון בביניין עיריית חולון. נציגי עמותתינו הציגו למבקרי המקום ועובדי העירייה את יסודות הסהג'ה יוגה. מבקרי האירוע התנסו בהדרכה שכללה הרצאה והתנסות. נושא ההרצאה "מדיטציה במציאות ועבודה יעילה ללא עייפות" כללה סדנאות התנסות עם הסברים. כ-50 איש חוו את התעוררות האנרגיה הפנימית וקיבלו מידע בסיסי על סהג'ה יוגה.


חדשות

ינואר 7:
מדיטציה בסגנון סהג'ה יוגה, במכללת קונספט.
כל יום רביעי בשעה 19:00.
מכללת קונספט, רחוב שפע טל 10, תל אביב

נובמבר 11:
אונליין תוכניות לנפגעי פעולות צבאיות
פעמיים בשבוע: ביום שני בשעה 7:30 בערב וביום חמישי בשעה 12

אוקטובר 11:
סהג'ה יוגה בטיילת בתל-אביב

מאי 16:
השתתפות בפסטיבל “מוזה” במלון ”עדן-אין” בזכרון יעקב

אוקטובר 18:
סהג'ה יוגה סמינר במצפה רמון

יוני 1:
סדנת מדיטציה באשדוד

מאי 18:
פתחנו דוכן להתנסות בסהג'ה מדיטציה במרינה בהרצליה.

נובמבר 4:
פתיחת סדנת "מדיטציה ספונטנית" ברחוב שינקין בתל אביב

אוקטובר 31:
"מדיטציה ספונטאנית, הרצאה ותרגול.
31 לאוקטובר בשעה 19:00
בית ציוני אמריקה,
אבן גבירול 26, ת''א
לפרטים: 054-6610892
הכניסה חופשית"

יולי 4:
"תוכנית במתנ"ס רובע ד', אשדוד "

יוני 11:
"אירוע פתיחת הקיץ – מועדון הוד הכרמל, חיפה"

יוני 6:
מדיטציה בטיילת - סדנת מדיטציה באשדוד

יוני 1:
השתתפות בצעדת הנשים “חולון הולכת על בריאות”

מאי 11:
פסטיבל "מוזה" בירושלים

ינואר 24:
יום בריאות לעובדי עיריית חולון

8 דצמבר בשעה 20:00:
קונצרט של מוסיקה הודית ומדיטציה.
אשכול פיס, רח' הדקל 5 בת-ים.
הכניסה חופשית

נובמבר 14:
השתתפות ביריד של מאבק נגד סוכרת במועדון בריאות "בריזה" בחולון

נובמבר 11:
השתתפות בתוכנית טלוויזיה "בקו הבריאות" של ערוץ 9.

אוגוסט 2:
פתיחת קורס מדיטציה בתל אביב, ברחוב שד' יהודית 35

יוני 21:
השתתפות בכנס "רק בריאות" במועדון הספורט הוד הכרמל בדניה , חיפה

יוני 3:
השתתפות בתערוכה של בריאות וספורט בבית בארבור בגבעתיים

אפריל 16-18:
סדרה של סדנאות מדיטציה במתנ"סים ומועדונים בחולון

אפריל 10:
סדנת מדיטציה במתנ"ס בית לזרוס בחולון

אפריל 8:
השתתפות בתערוכה ביריד בריאות בדיזינגוף סנטר

אפריל 7:
סדנת מדיטציה לחברי עמותת שי"ל בפתח תקווה

אפריל 3:
סדנת מדיטציה במתנ"ס בית לזרוס בחולון

מרס 24:
השתתפות בתערוכה ביריד בריאות בקניון חולון

מרס 16:
פתיחת קורס מדיטציה התנדבותי בפתח תקווה

קישורים
ארכיון אירועים
צרו קשר